Tanie stylowe grzejniki elektryczne

Tanie stylowe grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne NOREL

Grzejniki elektryczne Norel są wyjątkową kombinacją zaawansowanej wydajności z dobrym stylem. Dlatego doskonale sprawdzają się w warunkach domowych, jak i komercyjnych. Wybierane są przez osoby, które cenią subtelny styl, oszczędność miejsca oraz wydajne elektryczne systemy grzewcze w rozsądnej cenie.

Przedni wylot powietrza zaprojektowany został w taki sposób, aby ciepłe powietrze wychodzące z grzejnika kierowane było prosto na środek pomieszczenia. Dzięki temu szybko je nagrzewa i jednocześnie redukuje możliwość powstania zabrudzeń ścian.

Panelowe konwektorowe grzejniki Norel dostępne są w dwóch rodzajach:

PM – wersji kompaktowej o wysokości 35 cm profilu oraz
LM – w wersji z niskim profilem o wysokości 18 cm.

W zależności od mocy, grzejniki posiadają inne szerokości panelu – od niecałych 38 cm do prawie 180 cm. Najmniejsze grzejniki posiadają moc 250 W a największe 1500 W.

Grzejnik zostały zaprojektowane również z myślą o najmłodszych. Panele nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, a powierzchnie grzejników zadbano aby nie nagrzewały się do wysokich temperatur grożących poparzeniem dzieci.

Stała temperatura w pomieszczeniu

Dołączone termostaty każdemu pozwolą w prosty i wygodny sposób ustawić i zapewnić stabilną temperaturę w pomieszczeniach.
W ofercie grzejników Norel dostępne są dwa rodzaje termostatów:

KT – termostaty elektromechaniczne,
KET – termostaty elektroniczne z diodą LED.

Gdzie zainstalować grzejnik?

Grzejniki pracują najefektywniej jeśli są zainstalowane pod oknami. W momencie gdy chłodne powietrze z okna opada na grzejnik, czujniki termostatu wychwytują różnice temperatur i włączając grzejnik szybko nagrzewają pomieszczenie.

źródło: www.glamox.pl

Dodaj komentarz